Nasza firma

Dzięki współpracy z nami, klienci mogą skoncentrować się na rozwoju swojej działalności, mając pewność, że ich sprawy finansowe, podatkowe oraz prawne są w profesjonalnych rękach.

Nasze Sukcesy i Doświadczenie
Innowacja

Nasze Sukcesy i Doświadczenie

Zapraszamy do naszego innowacyjnego biura rachunkowego, które stawia na kompleksową obsługę klienta w jednym miejscu. Współpracując z renomowanymi kancelariami prawnymi oraz doświadczonymi doradcami podatkowymi i finansowymi, oferujemy Państwu szeroki zakres usług, które spełnią nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Nasz zespół ekspertów składa się z doświadczonych księgowych, prawników oraz doradców podatkowych i finansowych, gotowych sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów. Dzięki tej wieloaspektowej współpracy możemy zaoferować kompleksową obsługę, która nie tylko pozwoli na skuteczne zarządzanie finansami i księgowością, ale także zapewni wsparcie prawników w sprawach prawnych oraz specjalistów ds. podatkowych w optymalizacji podatkowej. Nasi klienci (obecnie ponad 200) cenią sobie naszą indywidualną i profesjonalną obsługę, którą zapewniamy na każdym etapie współpracy. Bez względu na rodzaj działalności czy specyfikę potrzeb, nasze biuro rachunkowe jest gotowe zapewnić kompleksowe wsparcie, dbając o każdy detal i aspekt działalności biznesowej. Dzięki współpracy z nami, klienci mogą skoncentrować się na rozwoju swojej działalności, mając pewność, że ich sprawy finansowe, podatkowe oraz prawne są w profesjonalnych rękach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i przekonania się o korzyściach płynących z kompleksowej obsługi w jednym miejscu.

Doświadczenie

Nasz zespół

Nasz zespół ekspertów składa się z doświadczonych księgowych, prawników oraz doradców podatkowych i finansowych.

Aleksandra Manista

Główna Księgowa / Dyrektor Zarządzający

Księgowa z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży.  Od lat pomaga klientom oswajać się z przepisami podatkowymi spółek  handlowych .

Z powodzeniem zarządza kilkunasto- osobowym zespołem Biura Delta Consulting oraz przyciąga kolejnych Partnerów  , aby zapewnić klientom jak najlepsze wsparcie w prowadzeniu ich biznesów.

Certyfikat Ministra Finansów  nr 43573/2010 . Absolwentka Wydziału Ekonomii UG oraz Studiów Podyplomowych UG na wydziale Rachunkowość i Finanse.

Członek Stowarzyszenia SKWP Oddział Okręgowy w Gdańsku.

Paulina Stubińska-Steller

Księgowość KPiR, Ryczałt

Z biurem Delta Consulting związana od 7 lat. Cierpliwie wspiera swoich klientów w prawidłowym rozliczaniu podatków i jest nieocenionym wsparciem biura w dziedzinach informatycznych.

Technik rachunkowości posiadająca certyfikat Specjalisty ds. księgowości Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Teresa Warska

Księgowość spółek handlowych

Księgowa z kilkunastoletnim doświadczeniem i wiedzą . Cierpliwie i z determinacją realizuje cele zawodowe i prywatne . Dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy i wrodzonej przenikliwości jest w stanie zrealizować każde wyzwanie finansowo - księgowe.
 
Absolwentka  kursu dla kandydatów na głównego księgowego w SKwP organizowanego przez oddział w Gdańsku. Kurs zakończony egzaminem oraz uzyskaniem certyfikatu Głównego Księgowego.

Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Prawa i Administracji UG oraz absolwentka studiów podyplomowych  z Rachunkowości na Wydziale Zarządzania UG.

Członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - Oddział Okręgowy w Gdańsku.

Kamila Kaszycka

Księgowość spółek handlowych

15-letnie doświadczenie księgowe, głównie w branży zarządzania nieruchomościami oraz obsługi technicznej nieruchomości.

Specjalizuje  się w  rozliczaniu podmiotów objętych ryczałtem od dochodów spółek tzw. estońskim cit. 
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, certyfikat księgowy MF nr 64071/2013 .

Członek Stowarzyszenia SKWP Oddział Okręgowy w Gdańsku.

Iwona Jemielity

Księgowość spółki handlowe, KPiR i Ryczałty

18 lat doświadczenia w branży. Z powodzeniem wspiera swoich klientów w codziennych problemach nie tylko podatkowych, ale również prowadzenia działalności gospodarczej.

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego o specjalizacji Rachunkowość i Finanse, Certyfikat księgowy MF Nr 36943/2010.

Joanna Grochowalska

Księgowość spółek handlowych

7 lat stażu pracy w księgowości i duże doświadczenie w prowadzeniu spółek handlowych.
Dzięki swojej informatycznej specjalizacji jest  niezastąpionym   wsparciem dla kolegów   w obsłudze programów księgowych.

Licencjat  Informatyka w Biznesie, mgr. Finanse i Rachunkowość, I st. Księgowego w SKwP.

Członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - Oddział Okręgowy w Gdańsku.

Wioleta Droździel

Księgowość KPiR i Ryczałty

15-letnie doświadczenie w księgowości z zakresu prowadzenia podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów oraz Ewidencji Ryczałtowej. Dzięki znajomości i umiejętności interpretacji przepisów podatkowych  potrafi w konkretny i skuteczny sposób przedstawić rozwiązania dedykowane do danej sytuacji klientów. Klienci zawsze mogą liczyć na jej pomoc merytoryczną oraz wsparcie w praktycznym prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

Klaudia Piórkowska

Młodsza Księgowa

Od początku związana z Biurem Delta Consulting, nieocenione wsparcie Głównej Księgowej . Aktualnie samodzielnie prowadzi księgowość KPiR i efektywnie wdraża się w prowadzenie spółek handlowych.

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych w Olsztynie.

Członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - Oddział Okręgowy w Gdańsku. 

Hanna Urbaniak

Kadry

30 lat stażu pracy i olbrzymie doświadczenie w zakresie prawa pracy, kadr i płac.

Zawsze z cierpliwością i zaangażowaniem podejmuje się rozwiązywania  wszelkich, nawet najbardziej skomplikowanych  spraw klientów.

Wykształcenie wyższe prawnicze.

Monika Krzywińska

Kadry, BHP

15-letnie doświadczenie w dziedzinie kadr i płac i BHP. Prowadzi całokształt spraw związanych z personelem, zatrudnianym przez małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Z zaangażowaniem dba o wypełnienie wymogów związanych z kadrami, płacami i bhp.
 
Technik ekonomiki i organizacji przedsiębiorstw handlowych oraz Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy - Zarzadzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy.

Liczne kursy zawodowe: kurs specjalisty kadr i płac, kurs pedagogiczny dla instruktorów i wykładowców pozaszkolnych form oświatowych aby móc zajmować przez wiele lat samodzielne stanowisko inspektora BHP oraz specjalizować się w dziedzinie płac.

Agnieszka Brzeska

Młodsza Księgowa

4 lata stażu w finansach i administracji - 1 rok w banku, 3 lata w Urzędzie Skarbowym w komórce VAT, członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. 

Julia Labenc

Księgowość spółek handlowych

Księgowa z 4 letnim doświadczeniem w prowadzeniu spółek handlowych. Zawsze gotowa wspierać klienta w problemach rachunkowych i podatkowych.

Technik ekonomista, absolwentka studiów licencjackich na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku Finanse i rachunkowość. W trakcie studiów magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość. W trakcie kursu na Specjalistę ds. księgowości w SKwP.

Zatrudniamy!

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy

Zobacz więcej
Skonsultuj się z naszym ekspertem

Skonsultuj się z naszym ekspertem

Zapewniamy kompleksowe doradztwo prawne w różnych dziedzinach.

Dane kontaktowe

Delta Consulting

Zapraszamy do kontaktu w sprawie naszych usług.

email

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

kontakt@deltaconsult.pl

telefon

Porozmawiaj z naszym zespołem.

+48 506 844 232

biuro

Przyjdź do naszego biura.

Jaśkowa Dolina 132/20, 80-286 Gdańsk, Polska